İletişim Bilgileri

AKDENİZ YILDIZI Çevre Kontrol Müh. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Güvenilir Şirket
  • Yetkili Kişi: Ramazan YÜKSEL
  • Telefon numarası: +90 (322) 277-00-03
  • Adres: Mücahitler Cad. No:331 C, Adana, Türkiye

Sitedeki güncellemeler
BİYOLOJİK AKTİVATÖR

BİYOLOJİK AKTİVATÖR

BİYOLOJİK AKTİVATÖR
sipariş alınır
0,01 TL
Satın Al
İletişim Bilgileri
  • Yetkili Kişi: Ramazan YÜKSEL
  • Telefon numarası: +90 (322) 277-00-03
  • Adres: Mücahitler Cad. No:331 C, Adana, Türkiye
Ürün ile ilgili detaylı bilgi

GENEL AÇIKLAMA
PurGreenT Bio-XL koku oluşumunu inhibe eden ve doğal biyolojik aktiviteyi desteklemek için katalizör, anahtar nütrientler, vitaminler penetranlar temin eden bitkisel formüllü bir nütrienttir. Bio-XL doğal sürfaktanlar içerdiği için anaerobik bakterinin hücre duvarı yavaş çoğalma yapmak üzere değiştirilir.

PurGreenT Bio-XL formülasyonumuz organik atık ortamına doğal katalizör kazandırmak suretiyle sıvı ve katı atıklarda bulunan maddelerin biyolojik ayrıştırılmasını aktive ederek etkili koku kontrolü sağlamak üzere geliştirilmiştir. Ayrıca bio XL yüzey ıslatma gücünü arttırır, hidrofobik kirleticilerin yüzey gerilimini düşürür, killi toprakların geçirgenliğini arttırır ve ürenin amonyağa dönüşümünü normalleştirir.

Atıksu proseslerinde çamurdaki kokunun azaltılması genellikle anaerobik bakterilere karşı işlemlere dayandırılmaktadır. Yüzey gerilimin değiştirilmesi ve metabolik prosesin bozulmasıyla istenmeyen ara ürünlerin azaltılması ve eliminasyonu için yeterli değişiklikler başlatılmış olur. İlave ligninler ve ayrı cins düzenleyiciler biyolojik aktiviteyi katalize ederler. Glikozit teşekkülü aerobik bakteri büyümesini desteklemek üzere prosese şeker temin eder.

Septik sistemlerde PurGreenT Bio-XL kullanımı
BiyoMat atıksu çukurlarının dibi ve yan duvarları boyunca oluşan ince siyah bir film tabakasıdır. Görünüş itibariyle siyah ve bazen gri balçıklı bir tabakadır. Delikli drenaj borularında yada süzgeç aletleri etrafında biyomat oluşurken toprağın süzme hızı azalır. Atıksuyun arıtma prosesinin tamamlanması için sızdırma alanında bazı biyolojik aktiviteler gerekir. Hidrolik yükleme hızı toprağın süzme hızını geçtiğinde septik sistemin eve geri taşması devam eder.

PurGreen BIO-XL ürünümüz bir arıtma programı yapılmasıyla iç kısımlara nüfuz eder biyomat birikimi olmuş sızdırma alanlarında yüzey alanını ve mikrobial aktiviteyi arttırır.

Septik sistemlerde Bio-Paks, Economy Paks, BP-500 ve BioMat-X ‘den oluşan septik sistem arıtma ürünlerini BIO-XL kombine ederek kullanmanızı öneriyoruz.

PurGreenT Bio-XL doğal ortakyaşar mikroorganizmalarla biyoaugmentasyonla yönetilen özel mikroorganizmalar arasındaki ilişkiyi geliştirir. Bio-XL biyo-karışımlarımızla birleştirilerek kullanılmaya başlandığında ortam şartları hızlı mikrop çoğalması, koku azaltımı ve sıvılaştırma süreçleri optimize edilir.

ağ tutucularda PurGreenT Bio-XL kullanımı

Yağ tutucu yağ ve gresin yoğunluklarındaki farklılıklardan dolayı yüzmelerine imkan verecek yeterli bekletme süresini sağlayacak şekilde dizayn edilir. Hayvansal ve bitkisel yağlar sudan daha hafif olduğundan yüzen materyaller (gres örtüsü)anaerobik tabakadan kaynaklı olarak çürüyüp koku yapar. Bio-XL gres örtüsünü kırar, aerobik aktiviteyi destekler, amonyak üretimini bloke eder ve kokuyu düşürür. Bitkisel özütler yağ tutucularda bulunan protein, yağ ve gresin sindirimini katalize edecek biyolojik uyarımı destekler.
Yağ tutucularda yağ tutucu ürünlerini Bio-XL kombinasyonuyla kullanmanızı öneriyoruz. Makul yağ tutucu ürünleri Bio-G2 konsantresi, Bio-Gmax likit, SD-300 bakteri blokları ve 1207 serisi toz ürünlerdir.

PurGreenT Bio-XL Atıksu proseslerinde kullanımı
Bio-XL formülasyonu istenmeyen anaerobik yan ürünlerin oluşumunu bloke eder, BOİ ve kötü kokunun azaltılmasında daha etkin olan aerobik bakteri büyümesini destekler.
Kompostlaştırmada PurGreenT Bio-XL kullanımı

Bio-XL ot, peyzaj atıkları ve yiyecek üretimiyle ilişkili atık yan ürünlerini kapsayan atık dekompozisyonu sırasında oluşan koku kontrolünde etkilidir. Kokuyu önlemek için ilk uygulama yeni giren maddelere yapılmalı. Bir ikinci uygulama kompost yığını başlangıçta çevrildiğinde bir kez gerekebilir. Bu işlem anaerobik bakterinin kompost yığınında çoğalmasını önler.
PurGreenT Bio-XL uygulamalar ve kullanım alanları

SEPTİK TANKLAR
YAĞ VE GIDA İŞLEME
SEPTİK SIZDIRMA ALANLARI
KOMPOSTLAŞTIRMA
YAĞ TUTUCULAR
ANAEROBİK ÇÜRÜTÜCÜLER
ATIKSU TERFİ MERKEZLERİ
ENDÜSTRİYEL ATIKSU ARITMA
SULU KUYULAR
HAVALANDIRMA ODALARI
GÖLET VE LAGÜNLER
KENTSEL ATIKSU ARITMA

Sipariş bilgileri
  • Fiyat: 0,01 TL
Ticiz.com'un rehber kategorisi: Adana'daki Su arıtma
Oluşturma tarihi: 03.08.2012 03:38
Düzenleme tarihi: 13.03.2013 15:22