İletişim Bilgileri

AKDENİZ YILDIZI Çevre Kontrol Müh. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Güvenilir Şirket
  • Yetkili Kişi: Ramazan YÜKSEL
  • Telefon numarası: +90 (322) 277-00-03
  • Adres: Mücahitler Cad. No:331 C, Adana, Türkiye

Sitedeki güncellemeler
SEPTİK SİSTEM ARITMA, resim 1
  • SEPTİK SİSTEM ARITMA, resim 2

SEPTİK SİSTEM ARITMA

SEPTİK SİSTEM ARITMA
sipariş alınır
0,01 TL
Satın Al
İletişim Bilgileri
  • Yetkili Kişi: Ramazan YÜKSEL
  • Telefon numarası: +90 (322) 277-00-03
  • Adres: Mücahitler Cad. No:331 C, Adana, Türkiye
Ürün ile ilgili detaylı bilgi

GENEL AÇIKLAMA

Galonunda 375 trilyondan fazla bakteri sayısıyla L-300 sıvı ürünümüzde doğal bakterilerin çeşitli özel türleri ve doğal enzimlerin güçlü atık sindirme özellikleri birleştirilmiştir. Bu anaerobik ve aerobik bakteri türleri patentli stabilizasyon prosesleri kullanılarak serbest enzimlerle birleştirilmiştir. Bu enzimler proteinleri, nişastaları, karbonhidratları, hayvansal ve bitkisel yağları parçalamak için doğal bakterilerle en hızlı etkiyi yapmak üzere sinerjistik etki ile çalışırlar. Yeni nesil serbest enzim ve bakteri kültürü karışımımız güvenli, kullanımı kolay, tüm organik atıkları ve kokuları sindirebilen ve septik sistemlerde, fosseptik çukurlarında, lavabo ve yer giderlerinde en iyi arıtmayı gerçekleştiren bir üründür.

KULLANIM TALİMATI DİKKAT!
ÜRÜN ETİKETİNDEKİ TALİMATLARI YERİNE GETİRİNİZ. KULLANMADAN ÖNCE İYİCE ÇALKALAYIN YADA KARIŞTIRINIZ

SEPTİK SİSTEM / SEPTİK TANKLAR İlk uygulamada 2 m3 tank kapasitesi için yarım yada 1 şişe L-300 kullanın.
Aylık bakım dozu her 5 kişi için 500 ml.

LAVABOLAR, YER GİDERLERİ, PİSUVAR VE TUVALETLER Her giderden haftada bir kez 60 ml L-300 dökün ve gece boyunca çalışmaya bırakın. Yüksek miktarda organik yük alan giderlerde (mutfak, çamaşırhane giderleri) miktarı 2 kat arttırın.
En iyi sonuç için uygulamayı günün sonunda yada akışın minimum olduğu zamanda yapın. Gevşetilmiş artıkların tıkanıklığa sebebiyet vermemesi için arıtma programına her zaman ilk önce daha düşük zeminde başlayın. Ağartıcılar, sert gider açıcılar ve dezenfektanlar bakterileri öldürebilir. Böyle ürünler kullandıysanız kullandıktan birkaç saat sonra tekrar arıtma uygulaması yapın.

KANALİZASYON YAN HATLARI Yan kanallar düşük akış olduğu zaman aralıklarında bacalardan dozlanarak arıtılır. Kanalın birim uzunluk başına uygulanacak doz miktarın kanalın çapına göre değişecektir

Sipariş bilgileri
  • Fiyat: 0,01 TL
Ticiz.com'un rehber kategorisi: Adana'daki Su arıtma
Oluşturma tarihi: 03.08.2012 04:01
Düzenleme tarihi: 13.03.2013 15:22